سکوت

سکوت

همان‌طور که به آخر سال نزدیک می‌شویم، زندگی به طرز عجیبی پر تب و تاب می شود. عجله می‌کنیم تا برنامه هایمان را به اتمام برسانیم، تا جایی که می‌توانیم می‌خواهیم با کسانی که دوست‌شان داریم ملاقات کنیم، و در این بین به راحتی زمان را از دست می‌دهیم. آیا واقعا این اجتناب ناپذیر است؟ یا می‌توانیم در بین این آشوب یک آسایش خاطر پیدا کنیم؟ در این فصل شلوغ، در جاهایی که می‌توانید، لحظه هایی از آرامش را ایجاد کنید. وقتی با اراده خود سکوت را انتخاب می‌کنیم، این بسیار ارزشمند و مفید است و ما را به فکر وا می‌دارد و برای سلامت ما ضروری است. صوت شناس گوردون همپتون بی‌صدایی را «حاضر بودن» و «اندیشیدن به اعماق روحمان» تعریف کرده. سکوت یک ابزار قدرتمند است که به ما این اجازه را می‌دهد تا از فضای اطراف‌مان فاصله بگیریم و به افکار، رویاها و خودمان نظم دهیم. این دسامبر، وقتی را به گوش نکردن به صدا اختصاص دهید. می توانید در فضا باز قدم بزنید، یک گوشه دنج پیدا کنید، یا تنها چشم‌هایتان را ببندید. معجزه سکوت این است که هر جایی که باشیم به آن دسترسی داریم.

ویدیوهای این رویداد

حامیان دوست‌‌داشتنی صبح خلاق که برگزاری رایگان رویداد بدون آن‌ها ممکن نیست

زومیت پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی فناوری است و با پروانه‌ی فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی به نام ذره‌بین و شماره ثبت ۹۳/۱۱۰۸۱ در زمینه‌ی فن‌آوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

فضای کاری اشتراکی آبی سفید جامعه ای از افراد فعال را گرد هم می آورد. فضای کاری مناسب کارکردن، رویداد های شبکه سازی و کارگاه های آموزشی از همه مهم تر ایجاد حس خوب کار کردن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

‌ بن‌مانو، به عنوان اولین مرجع فرهنگ قهوه در ایران، یه طعم به یادموندنی از قهوه براتون میسازه. با بن‌مانو، لذت تجربه‌ی عطر و طعم یه قهوه دمی فوق‌العاده رو به دست بیارید.

خانه گل ناردین، اولین هاپیر مارکت باغبانی در ایران، یه مجموعه خیلی دوست داشتنی برای کسایی که از گل و گیاه انرژی میگیرن. ناردین به عنوان اولین مجموعه طبیعت‌گردی سبز در ایران، با وجود کافه با فضای باز و بسته، ترکیبی از نشاط و آرامش رو برای مخاطبانش فراهم کرده. محل دائمی نمایشگاه خانه گل ناردین: اصفهان_خیابان آتشگاه_حد فاصل منارجنبان و کوه آتشگاه جنب ساختمان سپاه

اتاق بازرگانی اصفهان بزرگ‌ترین شبکه‌ از شرکت‌های خوبِ اصفهانی که به اکوسیستم اقتصادی شهر کمک می‌کنند، است.

گروه آموزشی سیتکو حامی دوازدهمین صبح خلاق اصفهان است. سیتکو، یک گروه تخصصی در حوزه آموزش فناوری اطلاعات، برنامه‌نویسی، دیجیتال مارکتینگ و.. هستند. آنها معتقدند توانایی دارند آدم‌های بااستعداد را به آدم‌های بااستعدادِ حرفه‌ای تبدیل کنند! سیتکو از ابتدای استعدادیابی و شناخت‌ مهارت‌های فردی تا گذراندن دوره‌های آموزشی و در نهایت ورود به بازار کار همراه شما خواهند بود.

سیپو، برندی خلاقانه‌ست با داستان‌هایی شگفت‌انگیز برای روایت. قنادی سیپو؛ حامی صبح خلاق اصفهان است. سیپو روایتی‌ست از یک داستان شیرین.