شگفتی

شگفتی

تم #صبح‌_خلاق در ماه ژوئن «شگفتی» است. حسِ #شگفتی در ما، رمز بهره‌مند شدن از نهایت خلاقیت‌مان است؛ افق فکری‌مان را گسترش داده و ما را با جهان‌های موازی که تاکنون کشف نشده‌اند مواجه می‌سازد. #سقراط فیلسوف کلاسیک یونانی، اعتقاد داشت که: «شگفتی سرآغاز خرد است.» با خارج کردن ما از الگوهای معمول مان؛ شگفتی باعثِ دوباره پیوستن ما به توانایی‌مان در «شگفت‌زده شدن» در مورد چیزهای جدید و زیبا می‌شود. همهٔ ما استعداد شگفت‌زده شدن را داریم. اما چرا آن را از دست داده‌ایم؟ همانطور که زندگی‌مان شلوغ‌تر می‌شود، ما برای داشتن کارایی بیشتر، تمایل به ساده کردن برنامه‌ها و روابط‌مان داریم. می‌خواهیم بدانیم که چه اتفاقی چه زمانی خواهد افتاد. اما اتفاقات فوق‌العاده‌ای رخ خواهد داد، اگر جایی برای غیرمنتظره‌ها نگه داریم.

ویدیوهای این رویداد

حامیان دوست‌‌داشتنی صبح خلاق که برگزاری رایگان رویداد بدون آن‌ها ممکن نیست

شرکت گز سکه یک موسسه تولیدی است که در سال 1346 هجری شمسی توسط شادروان عباسعلی گوهریان تاسیس شد. این شرکت با استقرار سیستمهای ISO 9001:2000در مدیریت کیفیت و بهداشت و ایمنی غذایی HACCPدر تولید گز، هم اکنون در عرصه های تجارت جهانی حضور دارد.

مِستربلیط، اولین پلتفرم فروش آنلاین بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس در ایرانه. سایت و اپ اندروید و آی‌آو‌اس مِستربلیط با پشتیبانی تلفنی ۲۴ ساعته و امکان لغو سفر و استرداد وجه، یعنی یه تجربه‌ی سریع، ساده و به صرفه برای سفر به هر جای ایران با هر وسیله‌ی نقلیه‌ای

ویراورک که در دو سال گذشته با نام «کامسرا» فعالیت داشته با راهبرد‌های خلاقانه، برای حل مشکل کمبود فضای کاری مناسب، منعطف و با هزینۀ مناسب به کمک شما آمده است. ویراورک، با طراحی استانداردهایی برای فضاهای کاری با قابلیت به‌اشتراک‌گذاشتن، اولین پلتفرمی است که فضاهای کاری منعطف در دسترس و با هزینۀ مناسب را با افراد، به‌ویژه فریلنسرها، برای کارکردن به اشتراک می‌گذارد.

فضای کاری اشتراکی آبی سفید جامعه ای از افراد فعال را گرد هم می آورد. فضای کاری مناسب کارکردن، رویداد های شبکه سازی و کارگاه های آموزشی از همه مهم تر ایجاد حس خوب کار کردن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

اصفهان سیتی سنتر نخستین و بزرگ ترین مرکز تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری کشور است که به عنوان چهارمین مرکز خرید بزرگ دنیا نیز محسوب می شود. یکی از مهم ترین اهداف ساخت این مجموعه ایجاد تسهیلات جهت تامین نیازهای زندگی روزمره شهروندان زیر یک سقف است. این مجموعه بزرگ تجاری، فرهنگی، تفریحی و گردشگری، در 7 طبقه طراحی شده است. دو طبقه پاركينگ مسقف زیرزمین با ظرفيت پارک 5500 خودرو ایجاد شده است و سه طبقه همکف، اول و دوم شامل مركز خريد (Hyper Star)، واحدهای فروشگاهی، فودکورت، نگارخانه، رستوران و کافی شاپ ها آماده خدمت رسانی است. دو طبقه سوم و چهارم نیز شامل مجموعه سینماها، مرکز همایش های بین المللی، فود کورت و رستوران ها، موزه، شهربازی، مجموعه دانشگاه ها و مراکز خدمات رسانی است.

ﯾــﮏ ﺳــﺎزﻣﺎن ﻏﯿﺮاﻧﺘﻔــﺎﻋﯽ ﻣﺒﺘﻨــﯽ ﺑــﺮ ﻋﻀــﻮﯾﺖ ﺟﻮاﻧــﺎن ﻓﻌــﺎل ﺑــﯿﻦ ، اﺗــﺎق ﺑــﯿﻦاﻟﻤﻠﻠــﯽ ﺟﻮاﻧــﺎن ﺑــﺎ ﻧﮕــﺮش ﺑﻬﺒــﻮد ﺗﺠــﺎرت ﻫــﺎي ﺧﯿﻠــﯽ ﮐﻮﭼــﮏ و ﻣﺴــﺌﻮﻟﯿﺖ ﻫــﺎي ، ﺳــﺎل 40 ﺗــﺎ 18 ﺳــﻨﯿﻦ ﻣﺴــﺌﻮﻟﯿﺖ و ، ﺣﻘــﻮق ، اﺟﺘﻤــﺎﻋﯽ آﻧــﺎن اﺳــﺖ. ﻓﻠﺴــﻔﻪ اﯾــﻦ ﺳــﺎزﻣﺎن ﺑــﺎ ﻋﻨــﻮان ﺷــﻬﺮوﻧﺪان ﺟــﻮان اﻫــﺪاف ﻣﺸــﺘﺮك ﺑــﺮاي ﺷﻨﺎﺳــﺎﯾﯽ ﻣﺸــﮑﻼت و اﯾﺠــﺎد راه ﺣــﻞ از ﻃﺮﯾــﻖ ﺷــﻬﺮوﻧﺪان ،ﻫﻤﭽﻨــﯿﻦ ﺑــﺮاي ﺣﺮﮐــﺖ ﺑــﻪ ﺳــﻤﺖ ﺟﺎﻣﻌــﻪ اي ﺑــﺎ ﺷــﻮر و ﺷــﻮق ﺑــﺮاي ﺗﺤــﻮل زﻧــﺪﮔﯽ ﺧــﻮد و ،ﻓﻌــﺎل . ﺑﺮاي ﻣﺒﺎرزه ﺑﺎ ﭼﺎﻟﺶﻫﺎي زﻣﺎن ﻓﻌﻠﯽ اﺳﺖ ،