عدالت

عدالت

عدالت می‌تواند راهی باشد برای تسکین پیدا کردن زمان‌هایی که احساس شکست خوردگی داریم. وقتی لحظه‌هایی که با عدالت در ارتباط هستند را تجسم می‌کنیم، به پرونده‌ها فکر می‌کنیم، به چکشی که روی میز می‌خورد، یا مردمی که در خیابان راهپیمایی می‌کنند. تغییر زمانی اتفاق می‌افتد که تعدادی کافی از مردم دست‌هایشان را بالا می‌برند تا باهم کار کنند. نویسنده امید صافی می‌نویسند: «عدالت عشق است و آن را در درون خودش دارد. ما نمی‌توانیم از عشق حرف بزنیم بدون اینه که آن را به عدالت پیوند دهیم و همین‌طور نمی‌توانیم حرفی از عدالت بزنیم مگر آن که با عشق گسترش پیدا کرده باشد.» عدالت زمانی ترمیم کننده است که راه‌حل‌های همدلانه و خلاقانه به خط مقدم آورده شوند. از طریق گوش دادن مددجویانه، همه ما توانایی شکل دادن لحظاتی که افراد می‌توانند امنیت، قوی بودن و آرامش را احساس کنند داریم. دوستان ما در «براتیسلاوا» بحث و گفتگو در رابطه با عدالت را برای این ماه انتخاب کردند و «سیمونا سکووا» کار تصویرسازی آن را انجام داده است.

ویدیوهای این رویداد

حامیان دوست‌‌داشتنی صبح خلاق که برگزاری رایگان رویداد بدون آن‌ها ممکن نیست

کافه بام توحید واقع در طبقه‌ی فوقانی مجموعه فرشچیان.

زومیت پر ببینده‌ترین مجله‌ی اینترنتی فارسی‌زبان در حوزه‌ی فناوری است و با پروانه‌ی فعالیت پایگاه اطلاع‌رسانی اینترنتی به نام ذره‌بین و شماره ثبت ۹۳/۱۱۰۸۱ در زمینه‌ی فن‌آوری‌های نوین اطلاعات و ارتباطات در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.

فضای کاری اشتراکی آبی سفید جامعه ای از افراد فعال را گرد هم می آورد. فضای کاری مناسب کارکردن، رویداد های شبکه سازی و کارگاه های آموزشی از همه مهم تر ایجاد حس خوب کار کردن چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

چاپ مهراد اولین و بزرگترین چاپخانه دارنده خط تولید کامل انواع محصولات چاپیِ تبلیغاتی و فرم های اداری در مرکز و جنوب کشور است. محصول چاپی تبلیغاتی یعنی از انواع کارت ویزیت گرفته تا انواع تراکت، پوستر، فولدر، ساک دستی تبلیغاتی، همچنین سربرگ، پاکت و فاکتور

اداره خلاقيت و نوآوري شهرداري اصفهان به عنوان متصدي و كانون مركزي خلاقيت و نوآوري در مديريت شهري ، دبيرخانه شهر خلاق صنايع دستي و هنرهاي مردمي و سياستگزار و تسهيل گر رخدادهاي خلاق و نوآور در شهر اصفهان در راستاي حمايت از طبقه خلاق و گسترش و ترويج گفتمان خلاقيت و نوآوري در مديريت شهري و در بين شهروندان آماده است تا با مشاركت نمامي شهروندان، از تمامي پتانسيل هاي موجود در شهر اصفهان بويژه جوانان خلاق اصفهاني استفاده نمايد تا بيش از پيش خلاقيت هنرمندان و شهروندان اين شهر را به منصه ظهور رساند و روايت شهر خلاق اصفهان را به گوش جهانيان برساند.