وعده خوب معاون رئیس جمهور به مردم آیا وضعیت معیشتی مردم تغییر می کند؟

وعده خوب معاون رئیس جمهور به مردم آیا وضعیت معیشتی مردم تغییر می کند؟

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: اگرچه انبوه مشکلات و تورم بالا و رشد ناچیز اقتصادی دهه 90 شیرینی اقدامات دولت را تحت الشعاع مشکلات معیشتی در یک سال و نیم گذشته قرار داد، اما دولت مصمم به کاهش و کاهش مهار تورم و رشد تولید برای ایجاد تحول. در وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم.

سید محمد حسینی - معاون پارلمانی رئیس جمهور
به گزارش همشهری آنلاین، سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با مدیران و روسای دستگاه های اجرایی شهرستان قرچک با اشاره به اهداف و سیاست های دولت اظهار داشت: در صورت ارائه راهکارها و راهکارهای پیشنهادی رهبر فرزانه انقلاب از ابتدا به درستی دنبال می‌شوند قطعاً شرایط امروز کشور بسیار بهتر و متفاوت می‌شود.

معاون رئیس جمهور که به دعوت نمایندگان ورامین، پیشوا و قرچک به این منطقه سفر کرده بود، خاطرنشان کرد: هدف رهبری رضای خدا و خدمت به مردم و پیشرفت کشور است و با تمرکز بر مسائل کشور منطقه و جهان و با توجه به منافع ملی تعیین کننده نقشه راه گفت: خوشبختانه در حال حاضر دولت مردمی، عدالت محور و تحول آفرین مصمم به اجرای بیانات و توصیه های رهبری عزیز است.

 معاون رئیس جمهور در این دیدار که با حضور امام جمعه، شهردار و فرماندار قرچک برگزار شد، خاطرنشان کرد: آیت الله رئیسی و دولت مردمی از روز اول و در این مدت بی وقفه و شبانه روز در حال فعالیت هستند. ، دستاوردهای خوبی در عرصه داخلی و خارجی حاصل شده است. به دست می آید که قابل مقایسه با دوره قبل نیست.

حسینی با تاکید بر اینکه معادلات منطقه به نفع ملت ایران و جبهه مقاومت در حال تغییر است، تصریح کرد: جبهه مقاومت در پاسخ به حمله صهیونیست ها به نمازگزاران در مسجدالاقصی، رژیم صهیونیستی را از جهات مختلف محاصره کرده است. شرایط مختلف اتفاق افتاده است که رژیم صهیونیستی شهامت پاسخگویی گسترده به آن را ندارد و این اقتدار به برکت انقلاب اسلامی و جایگاه ملت ایران به دست آمده است.

 معاون رئیس جمهور گفت: رژیم صهیونیستی در جنگ شش روزه به چندین کشور عربی و اسلامی حمله کرد و بخش هایی از سوریه، لبنان، مصر و اردن را اشغال کرد و هیچکس جرات و قدرت ایستادگی در مقابل آن را نداشت اما به برکت انقلاب حزب الله اسلامی و جبهه مقاومت تشکیل شد و از آن روز تا به امروز از توسعه طلبی آنها جلوگیری شده و در مواردی به جای حمله و پیشروی به عقب نشینی و دفاع روی آورده اند.

وی گفت: امروز صحبتی از عادی سازی روابط با صهیونیست ها در بین مردم منطقه نیست و دولت های عربی بدون شک در این طرح تجدید نظر خواهند کرد.

 معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: دولت در حوزه خارجی سیاست متعادلی را در پیش گرفته و روابط کشور را محدود به چند کشور اروپایی و غربی نکرده و حداکثر ارتباط را با همه کشورهای همسایه و عمده اقتصادی در دستور کار قرار داده است. قدرت های جهان که می تواند مزایای زیادی برای کشور ما داشته باشد.

حسینی گفت: دولت در عرصه داخلی علیرغم شرایط بسیار سختی که در ابتدای مسئولیت خود با آن مواجه بود، با روحیه می توان و با عزم راسخ برای حل مسائل روز کشور، اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی را آغاز کرد. و گام های بلندی در تکمیل زیرساخت ها برداشت.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه انبوه مشکلات و تورم بالا و رشد ناچیز اقتصادی در دهه 90 شیرینی اقدامات دولت را تحت الشعاع مشکلات معیشتی در یک سال و نیم گذشته قرار داد، اما عزم دولت برای کاهش و مهار تورم و رشد است. تولید که منشأ تحول در وضعیت اقتصادی کشور و معیشت مردم است.

معاون رئیس جمهور گفت: همانطور که رهبر انقلاب فرزانه تاکید کردند، تولید کلید حل مشکلات اقتصادی کشور است و باعث افزایش رشد اقتصادی، افزایش اشتغال، کاهش تورم، افزایش درآمد سرانه و رفاه اجتماعی و علاوه بر این اثر روانی دارد و امید و اعتماد به نفس می دهد. اقتصاد ملی را افزایش می دهد که پیامدهای مثبت زیادی دارد.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد: رئیس جمهور در اولین جلسه هیات دولت در سال جدید بر وظایف و اختیارات وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی مختلف در زمینه مهار تورم و افزایش تولید تاکید کرد و کارگروهی تشکیل شد. در مجموعه دولت برای مقابله با آثار تورمی طرح ها و قبوض ایجاد شده است. با دقت محاسبه کنید تا پیشنهادات تورمی تا حد امکان از دستور خارج شود.
 
حسینی تصریح کرد: لازمه موفقیت و پیشرفت کشور این است که دستگاه های دولتی در سراسر کشور قبل از هر چیز به این باور برسند که می توان بر مشکلات فائق آمد و در مرحله بعد با برنامه ریزی و هدف گذاری صحیح در جهت تحقق اهداف گام بردارند. .

 معاون رئیس جمهور گفت: اگر چه دشمنان تحریم های ظالمانه ای را اعمال کردند تا مردم را با مشکلات مواجه کنند و در مقابل نظام قرار دهند، اما مردم با ایستادگی و ایستادگی خود نشان دادند که می توانیم از این مراحل سخت عبور کنیم.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور بر استفاده از ظرفیت های گسترده و متنوع کشور برای رشد و توسعه و برون رفت از مشکلات تاکید کرد و گفت: وجود منابع عظیم انرژی، معادن غنی، شرکت های دانش بنیان متعدد، زیرساخت های صنعتی و نیروی انسانی تحصیل کرده و کارآمد است. یکی از ظرفیت ها و توانمندی های داخلی است و دولت مصمم است با رفع موانع تولید و تسهیل فضای کسب و کار و فراهم کردن زمینه های صادرات محصولات، شرایط مناسبی را برای رشد تولید و بهبود شرایط اقتصادی کشور ایجاد کند. شرکت های دانش بنیان حتی وجود نقدینگی در جامعه می تواند یک فرصت باشد به شرطی که نقدینگی به سمت تولید و سرمایه گذاری در زیرساخت ها هدایت شود.

 وی گفت: در دولت قبل بسیاری از پروژه های بزرگ کشور متوقف شد و امروز با تبعات منفی آن مواجه هستیم و البته با برنامه ریزی های انجام شده و با سرمایه گذاری شرکت های بزرگ صنعتی و معدنی و بانک ها، 48 پروژه های پیشران با سرمایه گذاری بالغ بر 17 میلیارد دلار آغاز شده و روند پیشرفت کار به طور منظم رصد می شود.

معاون رئیس جمهور گفت: تولید نیاز به سرمایه گذاری دارد و دولت مصمم است شرایط را برای جذب سرمایه گذار داخلی و خارجی تسهیل کند.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور ترویج فرهنگ کار و تلاش در جامعه و بین جوانان را مهم دانست و گفت: کار فقط داشتن شغل دولتی و پشت میز نشینی نیست، بلکه زمینه های زیادی برای کار وجود دارد. بخش های مختلف صنعت، کشاورزی، معدن، تجارت و خدمات وجود دارد و در این راستا لازم است علما، اساتید، فعالان اجتماعی و رسانه ها با گفتمان سازی فرهنگ کار و تلاش را در کشور نهادینه کنند.

حسینی همچنین بر اهمیت افزایش بهره وری تاکید کرد و گفت: همه باید برای افزایش بهره وری تلاش کنیم و در صورت تحقق این امر هزینه های تولید کاهش می یابد و محصولات تولیدی قابل رقابت و صادرات می شود.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور همچنین بر تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و توجه به اقتصاد دیجیتال، اقتصاد دریایی و اقتصاد گردشگری تاکید کرد و گفت: دولت ساماندهی همه این حوزه ها را در دستور کار قرار داده و به طور جدی این حوزه را فعال کند. . را دنبال می کند

 حسینی افزود: برای اینکه تولیدکنندگان و کارآفرینان با امید و دلگرمی بیشتری وارد عمل شوند، باید از ورود غیرقانونی کالای خارجی و قاچاق به کشور جلوگیری کرد.

 معاون رئیس جمهور با یادآوری روحیه دولت در مبارزه با فساد و عدالت خواهی گفت: دولت مصمم است با به کارگیری مدیران پاک، ایجاد انضباط مالی و گسترش شفافیت، زمینه های فساد و رویه ها و سازوکارهای فساد را شناسایی و از آن جلوگیری کند. تاکنون مجدانه بوده و با توجه به انضباط مالی آیت الله رئیسی و کاهش هزینه های دولت اقدامات مفید و موثری انجام شده است.

همچنین معاون پارلمانی رئیس جمهور در ابتدای این دیدار به مناسبت ایام حزن و اندوه اهل بیت و عزاداری شهادت امیر مؤمنان، مداحی و تشییع پیکر گمنام را همراهی کرد. شهید در فرمانداری قرچک با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا هستیم و بر ادامه راه روشن شهدا تاکید کرد. و گفت: بدون شک اگر روحیه شهادت طلبی و ایثار نبود نمی توانستیم در مقابل توطئه ها و فشارهای شکننده دشمنان بایستیم. تداوم نظام، امنیت و اقتدار اسلامی امروز مرهون حضور مردم در صحنه های مختلف و روحیه مقاومت، فداکاری و فداکاری است.

فرماندار قرچک در این مراسم ضمن خیرمقدم به حضار، علت اصلی برگزاری این جلسه را تشریح نامگذاری سال و ایجاد همدلی و همکاری برای تحقق آن برشمرد و گزارش مختصری از وضعیت قرچک و انتظارات مردم

۰ ۰ ۰ دیدگاه

دیدگاه‌ها

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است.
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

مجله تکنولوژی و خلاقیت صبح خلاق اصفهان

صبح خلاق یک مجله خبری در زمینه تکنولوژی و فناوری اطلاعات اصفهان می باشد. صبح‌خلاق یک رویداد بین‌المللی‌ست که هم‌زمان در بیش از ۲۲۰ شهر دنیا برگزار می‌شود. هدف از این رویداد آزاد و رایگان، گردهم‌آوردن آدم‌های خلاق شهر زیر یک سقف است. ما باور داریم که در این صورت اتفاقات خلاقانه‌ی بیشتری در شهر رقم می‌خورد و در نهایت شهر تبدیل به مکان بهتری برای زندگی می‌شود.

آخرین مطلب